Price ?
25,000.00
?25,000.00
| Material | Mild Steel |
| Others: | |
| Availability | In Stock |
| Capacity | 5 kg |
| Country of Origin | Made in India |
| Frequency | 50 Hz |
| Machine Type | Fully Automatic |
| Usage/Application | Industrial |
| Voltage | 220 V |
| Warranty | 1 Year |
| GST | 24DFCPP1521K1ZM |
| Year of Establishment | 0 |
if you are interested, please fill the below details: