Price ?
2,00,000.00
| General Details: | |
| Country of Origin | Made in India |
| Others: | |
| Availability | In Stock |
| View in Hindi | ????? ??? |
Price ?
500.00
| General Details: | |
| Connection Type | BSP |
| Country of Origin | Made in India |
| Others: | |
| Availability | In Stock |
| Connection Size | 1/4 inch |
| Dial Size | 2.5 inch / 63 mm |
| PRESSURE | 300 BAR |
Price ?
500.00
| General Details: | |
| Connection Type | BSP |
| Country of Origin | Made in India |
| Others: | |
| Availability | In Stock |
| CONNECTION SIZE | 1/4 |
| Dial Size | 2.5 inch / 63 mm |
| PRESSURE | 300 BAR |
Price ?
500.00
| General Details: | |
| Display Type | Analog |
| Connection Type | BSP |
| Display Type | Analog |
| Others: | |
| Availability | In Stock |
| Connection Size | 1/4 inch |
| Dial Size | 2.5 inch / 63 mm |
| Dial Type | Liquid Filled |
| Liquid Filling | Glycerine |
| Material of Casing | Stainless Steel |
| Mounting | Bottom |
| Pressure Range (Upto) | 300 Bar |
| Pressure Type | Gauge Pressure |
| Use | Process Industries |
| Window Material | Acrylic |
if you are interested, please fill the below details: