Price ?
12,000.00
| General Details: | |
| Material | Mild Steel |
| Usage/Application | Heavy Duty Vehicle Lifting |
| Others: | |
| Availability | In Stock |
| Bore Diameter | 80 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Cylinder Type | Double Acting |
| I Deal In | New Only |
| Output Capacity | 150 ton/day |
| Structure Type | Round |
| View in Hindi | ???? ?????? ?????????? ???????, ??? ???????, ????? |
Price ?
5,000.00
| General Details: | |
| Type | Hydro Pneumatic |
| Shape | Round |
| Material | Aluminium |
| Usage/Application | Industrial |
| Others: | |
| Availability | In Stock |
| Bore Size | 10 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Operating Pressure | 10 bar |
| View in Hindi | ????????? ??? ???????, ???????????, 10 ??? |
if you are interested, please fill the below details: