Price ?
8,000.00
?8,000.00
| General Details: | |
| Usage/Application | Industrial |
| Voltage | 220 V |
| Others: | |
| Availability | In Stock |
| Bore Diameter | 32 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Cylinder Type | Single Acting |
| Frequancy | 50 Hz |
| Material | Iron |
| Output Capacity | 50 ton/day |
| View in Hindi | ???? ????? ??????? ?????????? ???????, ??????????? ?? ??? |
| GST | 24DFCPP1521K1ZM |
| Year of Establishment | 0 |
if you are interested, please fill the below details: