Price ?
4,500.00
?4,500.00
| General Details: | |
| Voltage | 110 V |
| Material | MS |
| Others: | |
| Arm Position | Central |
| Availability | In Stock |
| Brand | Sicoma |
| Capacity | CP18 |
| Country of Origin | Made in India |
| Frequency | 50 Hz |
| Material Grade | EN24 |
| Mixer Type | Twin Shaft |
| Surface Treatment | Powder Coated |
| Thickness | 30 mm |
| Type | Bodywork Related |
| Usage/Application | Industrial |
| View in Hindi | ??? ?????? ?? ??? ??? ?????? ???? |
| GST | 24DFCPP1521K1ZM |
| Year of Establishment | 0 |
if you are interested, please fill the below details: