Price ?
11,500.00
?11,500.00
| General Details: | |
| Usage/Application | Industrial |
| Voltage | 220 V |
| Others: | |
| Availability | In Stock |
| Bore Diameter | 40 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Cylinder Type | Single Acting |
| Frequency | 50 Hz |
| Material | Mild Steel |
| Output Capacity | 800 ton/day |
| Structure Type | Round |
| View in Hindi | ??????????? ?????????? ???????, ????? ???????, ??? |
| GST | 24DFCPP1521K1ZM |
| Year of Establishment | 0 |
if you are interested, please fill the below details: